This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Bootje met zilver.
Result: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Bronzen figuur, Bakkersmeisje met manden
Starting price 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Champagne/wijnkoeler op standaard
Starting price 50 EUR

Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.

Pop, 'Ernst Heubach', 1926.
Result: 80 EUR

Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Starting price 25 EUR

Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.

Parelcollier, 10 mm.
Result: 40 EUR

Lang collier van zilver grijze parels, ø 10 mm, met zilveren sluiting, 925/000. lengte 90 cm. ca 112,5 gram. Merii

Chinese Blanc de Chine
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, G. Poitvin
Starting price 1.200 EUR

G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 19e eeuw.
Result: 40 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Gouden broche met bloem
Starting price 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloem, bezet met een diamant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant geslepen diamant, ca 0,06 crt. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiti...

Zilveren strooilepel
Starting price 60 EUR

835/000 Zilveren strooilepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno jlib: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staa...

Grote Chinese bronzen boeddha
Result: 525 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Starting price 1.100 EUR

Antieke Franse pendule met bronzen olifant en vergulde messing klokkast. Circa 1870. Met achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Starting price 200 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren vleesvork en mergboor
Starting price 100 EUR

Zilveren vleesvork, 925/000, en mergboor, 835/000, met ebbenhouten greep. 22-24 cm. In goede staat

Bronzen figuur, Chinese danseres
Starting price 180 EUR

Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw
Result: 200 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Starting price 140 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

7x Chinese Yi Xing trekpotten
Starting price 50 EUR

Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.

4 Zilveren zoutvaatjes
Result: 80 EUR

Vier zilveren zoutvaatjes, 830/000, in de vorm van een paddestoel versierd met emaille. ø4x4cm. MT.: Aksel Holmsen, Sandefjord. totaal ca 75 gram. In redelijk goede staat

4x Villeroy en Boch
Starting price 40 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, 1900
Result: 70 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1800
Starting price 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule met deiana. Mooie vergulding. Van onderen afgevlakt. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.