H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Geelgouden broche/hanger, 5858/000, met bloemcamee. Een ovale broche met gladde zetrand voorzien van een camee met een bloemafbeelding. ø 47x35 mm. ca 10,9 gram
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote ovale zetkast met getorste rand voorzien van een ovale bloedkoraal. kop van de ring 24x16mm. ø 56. ca 4,3 gram. In goede staat
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.
Zilveren suikerstrooier, 835/000, met een gezaagde bak en een steel met hamerslag en een opgewerkte bloem aan het uiteinde van de steel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist 1926-1961. 15 cm ca 31 gram...
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
Collier van parel en bloedkoraal, ø6 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal.ø 13,5mm. lengte 42 cm.
Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn voorzien van zilveren deksel met floraal decor. De houder is voorzien van een...