This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Lot blanke wapens
Result: 50 EUR

Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.

Militair sabel
Result: 150 EUR

Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

4x Oosterse dolken/messen
Result: 100 EUR

Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.

Kleine buks/geweer, 19e eeuw
Result: 125 EUR

Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Frans percussie jachtgeweer
Result: 150 EUR

19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, versierde kolf
Result: 100 EUR

19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat

Sabel in lederen foedraal
Result: 325 EUR

19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

11x Zilveren bedels aan ring
Starting price 40 EUR

Elf zilveren bedels aan een ring, in de vorm van diverse oude gereedschappen. ø6cm. ca 45 gram.

2x Ivoren Maria beelden
Starting price 150 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Blaker, messing
Starting price 30 EUR

Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Starting price 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Engelse eiken side-table
Starting price 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.

Broodspinde
Starting price 200 EUR

Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.

Eiken lectuurhouder
Result: 40 EUR

Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.

4x Duitse bierpullen
Starting price 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Zilveren herencollier
Starting price 130 EUR

Rond zilveren collier, 925/000, met grove schakel, ø 6 mm, voorzien van een haaksluiting. 46 cm. ca 80 gram. In goede staat

Zilvere ring met jade
Starting price 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met ovaal cabouchon geslepen jade versierd met een rand met kleine zirconia's. Breedte kop 15 mm. ø52 en groter ( ring heeft een open band, verstelbaar.) Nieuw met certificaat.

Gouden choker met diamant
Starting price 600 EUR

Geelgouden choker,585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Charisma. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn co...

Twee antieke Perzische vazen
Starting price 70 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Kerkboek met gouden slot, 1854
Starting price 275 EUR

Bijbel met geelgouden slot, 585/000. Bijbel, het nieuwe testament 1854 , met bruinlederen omslag en goud op snee voorzien van een zeer fraai uitgewerkt geelgouden slot. Gebruiksporen, verder in goede ...

Zilveren theeservies, 3-delig
Result: 380 EUR

Zilveren theeservies, 830/000, 3-delig. Vierkant gecontourneerd servies, theekan, melkkan en suikerbak, met zilveren grepen en knoppen. Duits, MT.: E.L.Vietor, Darmstadt, rond 1900. 23x14x20cm,12x8x9...

Zilveren theeservies, 3 delig
Starting price 600 EUR

Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...

2x Kruithoorn
Result: 160 EUR

Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel diverse militaria
Result: 160 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.

USS Telescoop Kanonkijker
Starting price 300 EUR

USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.

Slagzwaard in lederen foedraal
Starting price 200 EUR

Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Duitse helm, WO II
Result: 100 EUR

Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.

6x Patroon/kogel maak gereedschap
Result: 60 EUR

Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Kavel diverse militaria
Result: 120 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.

Kavel diverse militaria
Result: 65 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.

Kavel diverse militaria
Result: 75 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.

Diverse boeken / documentatie militaria
Result: 50 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.

Pistool, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Hembrug sabel, 1900
Result: 140 EUR

Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, versierde loop
Result: 200 EUR

Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.

Lot jachtmessen
Result: 50 EUR

Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, achtkantige loop
Starting price 250 EUR

18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Result: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Duits 18e eeuws jachtgeweer
Starting price 750 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

2x Jugendstil fotolijstjes
Result: 40 EUR

Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Art Deco theeset
Result: 50 EUR

Vier-delig Art Deco stel. Circa 1930. Eén zwart glazen tablet met drie maal servies Zell Germany, theekan + schenkkan + suikerschaal. Afmeting: 12 x 30 x 15 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kruisbessen
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Naar Artz, biddende figuren
Starting price 80 EUR

Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Result: 50 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren fruitschaal
Starting price 850 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, 800/000, opengewerkt met geschulpte rand en versierd met cartouchen en floraal decor. Geplaatst op een ronde voet met palmetten en bladeren. Voorzien van losse geelmeta...

Gouden solitairring met diamant
Starting price 300 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een band verlopend in dikte met een witgouden 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0, 35 crt. ø56 In goede staat