Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa 1900. Halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met getoogde wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. F.M.S. uurwerk. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang en halfuur-slag op bel. Circa 1820. Lepage aime a coney. Afmeting: 40 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Pfeilkreuz wandklok in Franse stijl. Hout met beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met messing beslag. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse historisme reiswekker met restvergulding en kariatiden. Circa 1890. Stil uurwerk, geslepen glas en emaille wijzerplaat. Afmeting: 16 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...
Grote messing vergulde Imhof Swizz quarts bureauklok in foudraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...