Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...
19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...
Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Franse vergulde messing reiswekker met temperatuurmeter, hygrometer en seconden aanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 20 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met vergulding. Ridder met paard. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 46 x 33 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink staande klok met repetitie halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde Weense wandklok met halfuur-slag en touwtjesslinger. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 44 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude messing reiswekker met dag en datumaanduiding en porseleinen plaquettes met putti. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten kolompendule met bronzen ornament. Circa 1870. Napoleon III, met brocot visible. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 51 x 26 x 15 cm. In goede s...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met snek en kwartierslag op zes gongstaven + gegraveerde wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...
Grote antieke Duitse Gründerzeit Kienzle vrijslinger met halve zuilen, kroon en tollen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Oude Engelse pubklok. 20e Eeuw. Gemerkt G. Featmet Keighley England. Functie niet getest. Afmeting: 12 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten kolompendule met florale intarsia en vergulde messing ornamenten. Circa 1860. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Messing Luxor tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 x 6 cm. In goede staat.