This website uses cookies

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Bellen tafelklok 3524
Bellen tafelklok
Starting price 2.000 EUR
Sold
Miniatuur staande klok, Warmink 3525
Miniatuur staande klok, Warmink

Result:

180 EUR

Friese staartklok, ca. 1800 3526
Friese staartklok, ca. 1800
Starting price 200 EUR
Sold
Antieke Louise Philippe kolompendule 3527
Antieke Louise Philippe kolompendule

Result:

100 EUR

Sold
Friese stoelklok, 18e eeuw 3528
Friese stoelklok, 18e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
Schilderijklok met speelwerk 3529
Schilderijklok met speelwerk

Result:

700 EUR

Sold
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Result:

300 EUR

Frans wit marmeren pendulestel 3531
Frans wit marmeren pendulestel
Starting price 150 EUR
Staand horloge, ca. 1930 3532
Staand horloge, ca. 1930
Starting price 200 EUR
Friese staartklok 3533
Friese staartklok
Starting price 350 EUR
Friese staartklok 3534
Friese staartklok
Starting price 350 EUR
Sold
Franse pendule onder stolp, 1860 3535
Franse pendule onder stolp, 1860

Result:

350 EUR

Bronzen klok op marmeren basement 3536
Bronzen klok op marmeren basement
Starting price 150 EUR
Art Nouveau klokkenstel 3537
Art Nouveau klokkenstel
Starting price 200 EUR
Sold
Franse kolompendule , 1870 3538
Franse kolompendule , 1870

Result:

155 EUR

Frans beelden klokkenstel, 1870 3539
Frans beelden klokkenstel, 1870
Starting price 150 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3540
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Starting price 240 EUR
Franse reiswekker, ca. 1890 3541
Franse reiswekker, ca. 1890
Starting price 100 EUR
Sold
Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

Result:

330 EUR

Tafelklok met intarsia 3543
Tafelklok met intarsia
Starting price 160 EUR
Sold
Engelse tafelklok (snek) 3544
Engelse tafelklok (snek)

Result:

150 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800 3545
Vuurvergulde pendule, 1800
Starting price 900 EUR
Frans/Duitse tafelklok 3546
Frans/Duitse tafelklok
Starting price 500 EUR
Sold
Wortelnoten tafelklok 3547
Wortelnoten tafelklok

Result:

100 EUR