Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en slaapogen. Circa 1930. Gemerkt B.P. met gekruide degens en nr. 624/14. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Steiff etalage giraffe met Knopf im Ohr. Met papieren etiket en serienummer. 20e Eeuw. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.