Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.
Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.
Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen stier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 37 x 9 cm. In goede staat.
Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Copier Leerdam glazen violenvaasjes. Amber + Anna-groen. 1923. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kristallen fruitschotel met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. fruitschotel met accoladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Biedermei...
Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude persglazen gesatineerde dieren-figuren. Twee hazen, ijsbeer, eend en zeeleeuw (Goebel). 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zestien diverse parfumflacons inclusief twee likeurglazen. Diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 15 cm. In goede staat.
Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Acht glazen stopflacons met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.