Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke kristallen vrijmetselaars bokaal met monogram etc. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.
Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.
Kunstglazen Jugendstil-stijl vaas. In de kleuren roodbruin, rood, geel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 13 cm ø. In goede staat.
Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote groen-glazen Floris Meydam Leerdam vaas, Serica. Jaren 60. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke glazen presse papier met gekleurde bloem en luchtbellen. Meisenthal. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.
Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek waaierkristal. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal glaswerk. 20e Eeuw. Eén asbak, Maastricht. Eén geplooide moderne glazen schaal met ruitdecor. Afmeting 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes Mille Fiori-stijl glazen vaasjes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmetig: 6 - 10 cm. In goede staat.
Kristallen fruitschotel met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. fruitschotel met accoladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Biedermei...
Opaline tafelstuk met zilveren voet, 835/000 op houten basement. 2 Opaline vaasjes, sigarettenbeker en luciferdoosjeshouder, met geschulpte omgekrulde rand op zilveren ronde voet met bewerking geplaa...
Moderne kunstglazen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse Murano glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 54 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen waarvan één gemerkt J. Tilys Vis '93. Blauw. De ander is gemerkt met Christinenhutte. Groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 21 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote Poolse kristalglazen Jablonski vaas. Blauw/transparant. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vijftien stuks oude/antieke glazen. Gegraveerd en met goudrand. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke bewerkte glazen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen stier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 37 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zestien diverse parfumflacons inclusief twee likeurglazen. Diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 8 - 15 cm. In goede staat.
Acht glazen stopflacons met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Acht diverse glazen karaffen, onder andere Jugendstil etc. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie persglazen Art Deco dekselschalen, divers. Circa 1930 - 1940. Eén chip binnenrand. Afmeting: ø 9 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Handbeschilderde moderne glazen vaas. Naar Modigliani. Nr.: 23/25. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke roze opaline vazen met florale decors. Circa 1880. Eén chip. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Vijf oude persglazen gesatineerde dieren-figuren. Twee hazen, ijsbeer, eend en zeeleeuw (Goebel). 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude glazen vazen. Eén maal Floris Meydam, goed. Eén maal A.D. Copier, zeskantig, chip. Eén maal kandelaar van Siem van der Marel, chip. Afmeting: 6 -13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal diverse kunstglazen vazen, in diverse kleuren/bewerkingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Copier Leerdam glazen violenvaasjes. Amber + Anna-groen. 1923. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam paars-glazen violenvaasje. Middelmaat. Vroegste ontwerp. 20-er Jaren. Afmeting: 9,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Werkstätte Haida. Achtkantige glazen vaas met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Handbeschilderde Duitse Jugendstil glazen vaas met Tiroler huis in bergen. Circa 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.