Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Renaissance eikenhouten kast met grote lade en twee deuren, leeuwenkoppen en Korinthische kapitel. Gemaakt van deels 17e eeuwse houten delen en deels later. Scharnieren later. Afmeting: 106 x ...
18e Eeuwse eikenhouten kist met intarsia, floraal en initialen. Uit kasteel Biljoen te Velp. Afmeting: 66 x 55 x 122 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle plantentafel met intarsia en verguld bronzen beslag. Binnenbak mist. Afmeting: 82 x 59 x 40 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures, New Cavendisch Street. Afmeting: 73 x 82 x 45 cm. In...
Antieke Engelse mahoniehouten verstelbare tafel met kantelbaar blad. Circa 1900. Gesigneerd Carters Ltd. London in valid and surgical manufactures New Cavendish Street. Afmeting: 73 x 82 x 44 cm. In g...
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...
Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...