This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Staande lamp, Wedgwood
Result: 55 EUR

Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Result: 70 EUR

Zeldzaam groot antiek Chinees Familie Rose bord met bloemen decor en bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: ø 37,3 cm. In matige staat.

Japans servies
Result: 50 EUR

Antiek Japans gemerkt theeservies, oranje glazuur met draken decors. Circa 1920. Zes kop en schotels, melk + suikerpot en theekan. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Dekselvaas, Azië
Result: 30 EUR

Grote Imari porseleinen dekselvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Result: 400 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen siervaas met florale en goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 31 cm ø. In goede staat.

Imari lamp, 19e eeuw
Result: 125 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Chicken schaal
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen Chicken schaal met kippen en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 20,5 cm ø. In goede staat.

2x Gembertpot
Result: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Result: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Result: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

2x Satsuma sierschotels
Result: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Satsuma borden met goud decor en figuren. Grootste bord heeft haarlijn, verder goed. Afmeting: 31 x 36,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Result: 185 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese kop+schotel
Result: 100 EUR

Aparte 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met Kang Xi merkteken en tijgers en Foo honden decors. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 135 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (19x)
Result: 80 EUR

Lot van negentien stuks divers Chinees porselein. Diverse beschadigingen, en hele delen. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Imari, Familie Rose, Amsterdams bont, Kang Xi, Qung Lung etc. Afmeting: 4 - 22 cm...

6x Imari rijstkommen
Result: 80 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijstkommen met onderschotel en deksels. Met florale en goud decor. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

3x Yixing
Result: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

5x Kop+schotels, Rörstrand Zweden
Result: 60 EUR

Vijf kop en schotels. Rörstrand, Zweden. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 5,5 cm ø. In goede staat.

Lot Versace Rosenthal porselein
Result: 50 EUR

Rosenthal Versace serviesgoed met decor Hot Flowers. Bestaande uit: Twee eierdoppen, drie schotels, twee theekannen. Afmeting: 9,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Result: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuur decor in boot. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In redelijke staat.

Imari eierdopjes set
Result: 25 EUR

Imari porseleinen eierdoppen-houder met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw bord
Result: 90 EUR

Groot Delfts blauw, oud Delfts wandsierbord. Naar eiervrouwtje Bloemaert. Randschade. Afmeting: ø 42,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese trekpotjes
Result: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotjes met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

5 Chinese figuren
Result: 50 EUR

Vijf oude Chinese gesneden figuren. Drie maal glas. Eén maal jade geisha. Eén maal natuurstenen boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In goede staat.

5x Chinees miniatuur terracotta
Result: 40 EUR

Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Groot Imari bord, 19e eeuw
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Makkumse Fayence fruitmand
Result: 75 EUR

Grote oude Makkumse Fayence polychrome fruitmand met fruit decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 28 cm ø. In goede staat.

Porseleinen siervaas
Result: 60 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met florale en papegaai decor. 21e Eeuw. Kopie Rozenburg. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Result: 35 EUR

Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Geschilderde tegel, Ivora Gouda
Result: 80 EUR

Zeldzame polychrome geschilderde tegel. M. Stibbe & Co., Keizersgracht, Amsterdam. Ivora Gouda. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

2x Terracotta sierschotel
Result: 150 EUR

Twee antieke terracotta reliëf sier wandschotels. Monogram J.M. S149. Circa 1900. Eén maal Roma Arco di Costantino. Eén maal Roma piazza Vaticana. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 32 cm. In goede ...

2x Furstenberg dekselvazen
Result: 70 EUR

Twee grote handbeschilderde Furstenberg porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Fürstenberg vaas
Result: 55 EUR

Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

3 x Fürstenberg vaas.
Result: 55 EUR

Drie oude Duitse Fürstenberg porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw
Result: 120 EUR

Collectie (17 x) Duits aardewerk met bruine glazuur. Kruiken etc. 19e Eeuw. Elf, goed. Zes, gerestaureerd of haarlijn. Afmeting: 23 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Dresden figuur.
Result: 90 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Dresden porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Keramieken paard
Result: 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Keramieken tafellamp
Result: 40 EUR

Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.

Oude Meissen vaas
Result: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Reservisten bierkruik
Result: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. Met originele Benette tinnen deksel. Gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

3x Antieke kastkommen
Result: 45 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Regout kommen
Result: 15 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Drie erotische snuffbotlles
Result: 70 EUR

Drie oude erotische Japans/Chinees porseleinen snuffbottles met goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Result: 40 EUR

18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.

Japanse Imari kom
Result: 80 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen kom met een Hollandse viermaster, met goud en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21,3 cm ø. In goede staat.

2x Rosenthal vazen
Result: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

Fayence wandobject
Result: 35 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Kop + schotel, 18e eeuw
Starting price 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinees figuur, Meisje met mandje
Result: 950 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Result: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Steil
Result: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Result: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Result: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Result: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Grote kapitale Imari schotel
Result: 185 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Result: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Result: 160 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Result: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Hollands plateel, 3x
Result: 60 EUR

Lot divers antiek Hollands plateel met bloem decors. Eén bloempot, circa 1915, chip. Eén rozensteker, Koninklijke Goedewaagen. Eén schaal DLA Huizen. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In redelijk/goede staa...

Makkumse tabakspot
Result: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

Makkumer-kom met Wan Li decor
Result: 120 EUR

Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Result: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Result: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

2x Gemberpot
Result: 40 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

Doos divers porselein China/Japan
Result: 80 EUR

Groot lot oud Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Drie Imari gemberpotten, Vier celadon borden, vier celadon schalen + diverse bloempotten sets. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 23 ...

Grote Chinese vaas
Result: 55 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen siervaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 72 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.

Jade gestoken berg
Result: 80 EUR

Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Result: 30 EUR

Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Water potje, Queng Long
Result: 500 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Wedgwood servies
Result: 80 EUR

Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...

Antiek kinder servies
Result: 150 EUR

Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...

3x Herend porselein
Result: 90 EUR

Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Breetvelt plateelvaas
Result: 170 EUR

Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.

Japanse Kutani schaal
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen
Result: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

De Distel vaas, 1915
Result: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

2x Familie Rose borden
Result: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

3x Frans keramiek
Result: 250 EUR

Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.