Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!
Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.
Tien maal postzegel insteek albums, waaronder Falz Loz album België. Kleine collectie China en Zuid en Noor Europese landen.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Acht stockboeken postzegels met aardige collecties van ondermeer; Frankrijk, Spanje, Italië, Vaticaan-stad, Indonesië en Bulgarije.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Album met ca. 60 biljetten wereld waaronder: Argentinië, India, Brazilië, Turkije, Hongarije, Camboja, Costa Rica, Joegoslavië, Indonesië, Marokko, Italië, Nigeria, Pakistan, Peru, Polen.
Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.
Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.
Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.
Twee muntenalbums met munten: 1x album met ca. 200 munten Spanje en 1x album met ca. 260 munten Italië.
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Doos vol met één-en-twintig (21x) stockboeken. Diversen wereld. Leuk om uit te zoeken, avonden werk !
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.
Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...
Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...
Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Zilveren florijn (28 stuivers) 1684 Deventer.
Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.