Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.
Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek modelkanon op houten verrijdbare affuit. Salut kanon. Voor gelegenheden. Circa 1900. Afmeting: 38 x 66 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws enkelloops jachtgeweer met klaploop en graveringen. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie dubbelloops jachtgeweer met knikloop en damast loop + graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops jachtgeweer met knikloop, Franse tekst + gravure. Mooie patina. Circa 116 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.
Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en mahonie kolf met graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.
Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Lot bajonetten: Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat., Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte...
Drie antieke sabels. Duitsland. 19e - 20e Eeuw. Veel gebruikssporen. Afmeting: 90 - 104 cm. In matig/redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse percussie voorlader geweer met achtkantige loop. Mooie patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Noord-Afrikaanse voorlader geweer met bijl als kolf. Lont ontsteking. 19e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie militaire uniformen: 1x Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat, Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 196...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Oude Oosterse dolk met lederen bewerkte schede en tropisch houten heft met zilver en koper inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Duitsland. 19e Eeuw. Aug. + Alt Schnitzler Solingen. IJzer met roggehuid beklede heft. Afmeting: 102,5 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...
19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.
Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse helm, WO II. Met monogram F.G. Inclusief binnen helm. Afmeting: 15 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bajonetten opsteek met messing grip. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws dubbelloops pistool percussie met achtkantige loop. Afmeting: 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws percussie pistool, enkelloops met achtkantige loop. Nr. 4545 2. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Japans Katana zwaard met gezwart houten heft en schede. 21e Eeuw. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...
Zes maal antiek kogelmaak gereedschap van ijzer. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...
Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.
Antiek dubbelloops pistool met knikloop. Onklaar. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Lot blanke wapens. Bestaande uit: Vijf sabels en één gurkha. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 95 cm. In goede staat.
Lot blanke wapens. 20e eeuw. Bestaande uit: Vier sabels. Eén Oosters wapen, houtgesneden. Twee Oosterse dolken (Gurka). Afmeting: 25 - 92 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes oude/antieke zwaarden etc. Divers. Onder andere: Decoratief, één 19e eeuws Indiase zwaard C.S.A.. Rest decoratief. Afmeting: 47 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indonesische kris met houten schede. Mooie patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...
Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.