Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse werken. Karl Larsen. 1897 - 1977. Denemarken. Bloemen. Litho. + Magrit Spreckelsera. 1940. Kleur ets bloemen. Werken op papier. Afmeting: circa 40 - 40 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse school. Eén ets, circa 1800. Wolfgang Humel. Eén gravure Brücke Breschen, 18e eeuw. Eén steendruk. Ancient Tombs near Amoy, 19e eeuw. Eén ets. Alt Spandau. Onduidelijk. Circa 1920. We...
Drie maal Duitse school. Eén aquarel portret, onduidelijk. Eén houtskool portret, Krichmann. Eén houtsnede, boer met paard. Rudolf Peer? Werken op papier. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Twee werken van J. de Groot. Eén ets. Droge naald. Abstracte kustplaats. Eén tekening. Vakwerkboerderij. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Piet Snel. 1911 - 1991. Maanvissen. Nr. 1/25. Houtsnede op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 1966. Bosgezicht met tenten. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.
Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd Tiroler berglandschap. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 cm. ...
Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.
Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwijk, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm...
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm..In goede staat.
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.
F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bloemstillevens. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. Stilleven met beelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.