This website uses cookies

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
3 Zilveren hangers met zirconia 554
3 Zilveren hangers met zirconia

Result:

30 EUR

Sold
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel 653
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel

Result:

30 EUR

Sold
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren 730
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren

Result:

30 EUR

Sold
3 Broches kleurstenen 941
3 Broches kleurstenen

Result:

30 EUR

Sold
Zilveren ring met kleurstenen 954
Zilveren ring met kleurstenen

Result:

30 EUR

Sold
Zilveren armband met filigrain 956
Zilveren armband met filigrain

Result:

30 EUR

Sold
Jade hanger/steen 113
Jade hanger/steen

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren ring Smaragd 428
Zilveren ring Smaragd

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren ring peridot 436
Zilveren ring peridot

Result:

25 EUR

Sold
Horloge onder stolp 457
Horloge onder stolp

Result:

25 EUR

Sold
Mechanisch horloge 460
Mechanisch horloge

Result:

25 EUR

Sold
Zeeuwse knoppen en armband 481
Zeeuwse knoppen en armband

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren ronde broche met mozaïek 557
Zilveren ronde broche met mozaïek

Result:

25 EUR

Sold
Collier met hanger 587
Collier met hanger

Result:

25 EUR

Sold
Dubbeltjesarmband 952
Dubbeltjesarmband

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren creolen met zirconia's 628
Zilveren creolen met zirconia's

Result:

20 EUR

Sold
Zilveren collier met zirconia 660
Zilveren collier met zirconia

Result:

20 EUR

Sold
Dameshorloge met ketting, zilver 949
Dameshorloge met ketting, zilver

Result:

20 EUR

Sold
Zakhorloge in stolp 951
Zakhorloge in stolp

Result:

20 EUR

Sold
2 Zilveren colliers en armband 959
2 Zilveren colliers en armband

Result:

20 EUR

Sold
Zilveren schakelarmband 944
Zilveren schakelarmband

Result:

15 EUR

Sold
Zilveren zakhorloge, dames 946
Zilveren zakhorloge, dames

Result:

15 EUR

Sold
Lot diverse sieraden 958
Lot diverse sieraden

Result:

15 EUR