Grote Amerikaanse bronzen Indiaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd antiek bronzen figuur. Jongen bij hond. Circa 1870. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met kindje Jezus. Eén vinger er af. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse houtgestoken berggeit. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten gestoken heiligbeeld. Circa 1900. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Groen gepatineerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gewichtheffende Chinees. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Drie Chinese bronzen wijsheren. 20e Eeuw. Afmeting: circa 6 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met meisje. Gesigneerd J. Gomes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Anneke .?. . Boot op standaard. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Chinese boeddha met bodemmerk. Fijn uitgevoerd. Mooie kwaliteit. Circa 1900. Afmeting: 20,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen edelhert met florale bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd compositie metalen figuur. Door H. Eichberg. Circa 1900. Man werpt steen. Steen zit los. Afmeting: 32,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen verguld figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans en Indonesisch houtgesneden beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 62 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste op marmeren basement. Franse paysanne. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen religieuze plaquette op eikenhouten lijst gemonteerd. Gesigneerd Silvain Norga 1892 - 1968. Circa: 1930. Afmeting: 27 x 36 x 5 cm en 37 x 46 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Tennisspeler. Door Kelsey, 1970. Op travetin basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen herder. Circa 1900. J. Menque. Jean Marie Menque. 1855 - 1949. Mooie patina. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok heiligen figuur. Twee-delig. Handen missen, stuk halve maan weg. Verder in goede staat. Afmeting: 33 cm.
Prachtig groot 19e eeuws notenhouten houtgestoken heilige figuur. Eén vinger gelijmd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Donker gepatineerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken krijger met restvergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door J. Hullebroeck. Titel: Leed. Afmeting: 32 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse figuur, Soir D'ete par Rancoulet. Jongen met sprokkelhout. Compositie metaal met houten sokkel. Circa 1900. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta sculptuur. Man met stier. Bronskleurige polychromie. Circa 1900. Staart gerestaureerd. Monogram E.J.M. Afmeting: 34 x 60 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met swastika op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Gesigneerde Amerikaanse antieke bronzen cowboy op steigerend paard met revolver. Door C.M. Russel. Charles Marion Russel. 1864 - 1926. Na-gietsel, Nr. 3219. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen reiger op ijzeren basement. Deels verguld. Toegeschreven aan Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote oude Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door P. Schmidt-Felling. 1835 - 1920. Jonge man met degen op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Minimale chip. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jonge man met sabel. Circa: 1920. Ongesigneerd. Waarschijnlijk Schmidt-Felling. Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Stroper met geweer, op marmeren basement. Circa: 1915. Minimale chip. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Androgiene damesbuste, zilverkleurig. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur op marmeren basement. Ruiter te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. Circa: 1900. Titel: Siffleur. W. Picciole. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.