J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Fries zilveren oorijzer, 835/000, met zilveren kapstukken. Enkele breukjes in de kap. In redelijk goede staat
19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeduim met schelpvormige bak. Mr. H. Remmers - Amsterdam. Circa 1820. Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 5 gr. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, met een theepot, melkkan, suikerpot en een lepelvaas, met ribben voorzien van een hamerslag, geplaatst op een ronde gladde voet. Aan de bovenkant voorzien van een parelrand ...
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.