This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3 Imari borden, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1880
Result: 45 EUR

Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 5x
Result: 130 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.

Rosenthal dekseldoos
Starting price 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Result: 50 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Staande schemerlamp
Result: 230 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

Divers serviesgoed
Starting price 20 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

Chinees bord
Result: 20 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Starting price 90 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Starting price 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse schoteltjes
Result: 140 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Thuringen figurengroep
Starting price 50 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Lampenvoet Dresden
Result: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Result: 1.750 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kom, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Result: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari kommen
Result: 50 EUR

Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Sitzendorf inktstel (wit)
Result: 35 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Lot KPM serviesgoed
Result: 50 EUR

Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...