Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Twee blauwe Japanse cloisonne vaasjes met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. En twee zwarte cloisonne vaasjes met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 cm. In ...
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
12 Persoons plated WMF bestek, overcompleet met o.a. tafel- dessert- en viscouvert, soeplepel, taartschep, vleesvorkjes pasteischep. Het bestek is voorzien van een rond gecontourneerd heft.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.