Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuze voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel. Remi met aapje en hond. Alleen op de wereld. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G