This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Boekensteun met snijwerk, 1900
Result: 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede
Result: 500 EUR

Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Starting price 2.000 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Lot antiquarische boeken, 8x
Result: 425 EUR

Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....

Japanse cloisonne schotel
Result: 60 EUR

Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Lot diverse werken van Paul Dom
Starting price 2.000 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...

Helmert richard van der Flier, Hollands landschap
Starting price 600 EUR

Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899 Fecit 161. Hollands zonnig landschap met herder, hond en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Twee verdrietige meisjes
Starting price 1.000 EUR

Onduidelijk monogram. 19 e Eeuw. Twee verdrietige meisjes in interieur met tamboerijn en kat. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Starting price 500 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Result: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract/Figuratief
Starting price 1.500 EUR

Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.

Witgouden Bloemring met diamant
Result: 70 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet in de vorm van een bloem, ø 10 mm, bezet met 9 diamanten, totaal ca 0,15 crt. ø54. ca2,1 gram. In goede staat

Rozetring met granaat
Result: 40 EUR

Rozetring met granaten, 333/000. Grootte kop ø 18 mm met diverse geslepen granaten. ø 57 , ca 3,5 gram. In goede staat

Parelcollier bruintinten
Starting price 35 EUR

Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.

Zilveren klemarmband met klauwen
Starting price 75 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, gemaakt uit klauwen. breedte 8-22mm. ø60x45 mm. ca 53 gram. In zeer goede staat

Zilveren pennenarmband
Starting price 75 EUR

Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat

Zilveren naamkaarthouder
Starting price 40 EUR

Zilveren naamkaarthouder, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat

Gouden armband, singapore
Result: 70 EUR

Gouden gedraaide armband, 585/000, tricolour met een singapore schakel. Breedte 3,5 mm. lengte 20 cm. ca 4,0 gram. In goede staat

Granaatketting
Starting price 75 EUR

Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...

Zilveren cabaret/ dienblad in cassette
Starting price 750 EUR

Bijzonder zilveren cabaret/dienblad, 925/000, op pootjes. Rond gecontourneerd model op 4 pootjes voorzien van graveringen:Presented to Mr. Frederik Bergenestrahle, Charge d'Affaires a.i.of Sweden by h...

Gouden Franse gourmet Armband
Result: 225 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 10 mm. lengte 18,5cm. ca 15,3 gram. Diverse restauratieplekken

Diamant, 1,19 crt met certificaat
Starting price 1.500 EUR

Diamant 1,19 crt, old European cut VVS2-K. Voorzien van officieel IGI certificaat.

Gouden ring met diamant en saffier
Result: 800 EUR

Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...

Witgouden collier met briljant
Starting price 2.400 EUR

Elegant witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker royaal bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 3,8 ct. Deels gevlochten collier uitlopend in een Y, in het midden versierd met florale...