Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ovale broche met glas en een gouden rand en brochering, 585/000. Broche met glas voorzien van een geslepen fabelachtige voorstelling, met gouden rand en versiering van een zon. 4x3cm. In goede staat
Twee oude Perzische kleden in de kleuren rood/bruin etc. met florale decors. Afmeting: 116 x 165 cm + 116 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.
Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...
Groot oud Perzisch kleed, Siwas met florale decors en fabeldieren. Diverse kleuren. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.