18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Twee blauwe Japanse cloisonne vaasjes met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. En twee zwarte cloisonne vaasjes met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 cm. In ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.