Twee oude Perzische kleden. Eén loper en één kleed. Floraal, abstract. Afmeting: 180 x 51 cm en 172 x 91 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Perzische loper met florale decors. Bruin, rood etc. Afmeting: 195 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Jadehanger in de vorm van een Boedha, voorzien van certificaat. 42x40mm.
Armband van granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting bezet met granaat. 20 cm. In goede staat
Zilveren doos, 835/000, heupmodel met ribmotief, MT.: Onduidelijk jl.: V:1830. 12x7x2cm. ca 151 gram. Wat breuken en reparaties in de hoeken. In redelijk staat
Zilveren ring, 835/000, met een ovaal geslepen onyx en een adelaar aan weerskanten van de steen. Breuk in de band. Breedte 16 mm.
Zilver vergulde broche, 925/000, Theodor Fahrner, bladvorm versierd met krullen en bezet met enkele markesieten. 59 mm. ca 5,9 gram In goede staat
Geelgouden herenhorloge, 750/000, automaat, Angelus datographe, met dagvenster. Zonder band. ø 36 mm.
Lot zilver en plated met diverse plated servetbanden, asbak, kannetje, amuselepel en pillendoos. Diverse reststukken zilver, o.a. theezeef, kruk en lepel.
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met tiffany zetting voorzien van een briljant geslepen diamant, 0.20 crt VSI TW, ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote 18/19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.