This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3 Zilveren miniaturen, slee, stoel man paraplu
Starting price 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...

6x Chinese kommen, 1900
Result: 60 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Result: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

Barok kabinet
Starting price 500 EUR

Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.

Chinese theepot, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.

Parelcollier met gouden slot
Starting price 125 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Franse boekenkast
Starting price 425 EUR

Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...

Mahonie klapbuffet
Starting price 350 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Result: 40 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...

Zilveren pijpenwroeter
Result: 160 EUR

Zilveren 835/000 pijpenwroeter met getorste steel. Bekroond met een apostel. Afmeting: 7,8 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.

Franse kogelpendule, 19e eeuw
Starting price 650 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...

Celadon vaas, 19e eeuw
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Grote turfkist met beslagen koper
Starting price 150 EUR

Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.

21x Chinese gemberpotten
Result: 160 EUR

Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.

Lederen fauteuil
Result: 80 EUR

Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1880
Starting price 80 EUR

Kleine antieke Duitse notenhouten mini-regulateur. Lichte fineerschade. Circa 1880. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees/Oosters brons
Starting price 110 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijstje
Result: 70 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.

3 Delen Jugendstil-stijl
Starting price 60 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Duitse kruisboog + accessoires
Result: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Starting price 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Starting price 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Result: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Result: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.