Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.