Kristallen inktpot, theebus en borrelglas met zilver. Vierkant inktpotje met zilveren deksel, 925/000, MT.: onduidelijk, Birmingham jl.:d:1903, 3,5x3,5x5cm, een theebus van gematteerd glas met zilvere...
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Drie kristallen loddereinflaconnen met zilver. Een flacon bol met slanke lange hls met zilveren kraag en dop in de vorm van een bloem, 12cm, een peervormige flacon op zilveren voet met zilveren kraag ...
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Twee delen kristal met zilver, 833/000, een gembercoupe op ronde zilveren voet met deksel met zilveren knop en malachiet, ø16x22cm. en een tafelstuk met kristallen hoorn des overvloeds met luciferdoos...
Lot met 4 zakmessen, 2 met zilveren greep ( één mes ontbreekt) en één met ivoren greep en een plated model.
Lot zilveren lepels, met 7 theelepels met puntbak en een deels getorste steel bekroond met een schild met graveerwerk, 10,5 cm, 5 borrellepels gemaakt uit dubbeltjes en Wilhelmina, 1 theelepel met een...
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met gouden geribbelde rand. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 28x35 mm, excl.oog. ca. 15 gr. In goede staat.
Groot gouden Fries slot gemaakt uit filigrain versierd met rozetten. Gemaakt voor een 5 rijig collier. de klem is versierd met graveerwerk. Gestempeld met de "kies". 10x6cm. ca 34 gram. In goede st...
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
Kristallen tassa met geschulpte rand, waaier- en ruitslijpsel, geplaatst op een zilveren zeskantige voet, 833/000, met floraal decor. ø23x15,5cm. In goede staat.
Sierlijke ovale zilveren schaal, 835/000 met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes. Grootte 20,5xø38cm., ca. 628 gram. In goede staat
Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...
Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012 Enschede. Dames en heren figuur naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 180 x 110 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 800/000, met 7 bloemen verlopend in grootte gemaakt uit filigrain. lengte 46 cm, bloemen 14-24mm. In goede staat
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Twee plated (vlees)schalen met saucieres. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat
R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.
Grote antieke zilveren gesp, gebogen model. MT.: onduidelijk Voorzien van keur voor oud en inlandse werken.13x6cm. ca 114 gram. In goede staat
Zeven zilveren opdienvorken, 833/000, 2 biedermeier vorken en 5 vorken met een voorstelling. MT.: o.a. Hooijkaas, Schoonhoven, Niekerk, Schoonhoven, van Erp, Leeuwarden en Bijkamo, Steenwijk. 16-22cm....
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn. Ring met rechthoekige bewerkte kop in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen robijn, ø4 mm. ø53 ca 4,0 gram. In goede staat
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Twee geelgouden kapspelden, 585/000, met geschulpte rand versierd met knoppen. ø 12 mm, ca 2,5 gram
Twee maal antiek. Eén zeldzame zakhorlogesleutel met edelsteen met speld. 19e Eeuw of later. En één Delftse Fayence zes-kantige theebus met zilver bewerkt deksel, Hollands. Circa 1920. Afmeting: 6 - 1...
Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...
Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kinderschoen met diamant. Schoen met witgouden bewerking voorzien va kleine diamanten. ca 2,4 gram.17x10mm. Nieuw
Twee geslepen odeurflacons met zilveren dop, 925/000. Klein cilindervormig, uitlopend flacon met slijpsel, voorzien van zilveren dop met versiering en binnenstop. MT.: Henry Perkins & sons, London, jl...
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.
Ring, 333/000, met ovale barnsteen. 26x11mm. ø 57 . In goede staat.
Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.
Stel zilveren kaarsenkandelaren, 800/000, 5 lichts. Rijkelijk versierd met blad- en bloemmotieven op een ronde gecontourneerde voet. Lichten zijn met een gekrulde krul aan de kolom bevestigd. ø32x39cm...
Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw
Ring met barnsteen, 333/000. Ring met een grote ovale barnsteen, 28x15 mm. ø 53.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57
Lot zilveren herensieraden met een sleutelhanger, ronde koningsarmband, ring met turkoois en medaille hanger.
Lot met zilveren jachttrofeeën, 2 zilveren ringen, een paar manchetknopen en een hanger, allen voorzien van tanden en eikebladeren. ca 42 gram. In goede staat
Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.
Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...