This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Inktpot, glaasje en theebus met zilver
Result: 55 EUR

Kristallen inktpot, theebus en borrelglas met zilver. Vierkant inktpotje met zilveren deksel, 925/000, MT.: onduidelijk, Birmingham jl.:d:1903, 3,5x3,5x5cm, een theebus van gematteerd glas met zilvere...

Zilveren petitfour schep
Starting price 40 EUR

Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.

3 Loddereinflaconnen met zilver
Starting price 120 EUR

Drie kristallen loddereinflaconnen met zilver. Een flacon bol met slanke lange hls met zilveren kraag en dop in de vorm van een bloem, 12cm, een peervormige flacon op zilveren voet met zilveren kraag ...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat

2x Kristal met zilver
Starting price 120 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, een gembercoupe op ronde zilveren voet met deksel met zilveren knop en malachiet, ø16x22cm. en een tafelstuk met kristallen hoorn des overvloeds met luciferdoos...

Lot zakmessen, 2x zilv. greep
Starting price 110 EUR

Lot met 4 zakmessen, 2 met zilveren greep ( één mes ontbreekt) en één met ivoren greep en een plated model.

Lot zilveren lepels
Result: 65 EUR

Lot zilveren lepels, met 7 theelepels met puntbak en een deels getorste steel bekroond met een schild met graveerwerk, 10,5 cm, 5 borrellepels gemaakt uit dubbeltjes en Wilhelmina, 1 theelepel met een...

Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp
Result: 200 EUR

Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Starting price 250 EUR

J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Gouden camee hanger
Starting price 250 EUR

Gouden hanger met camee, 750/000. Ovale hanger met gouden geribbelde rand. Voorzien van een mooi gesneden camee. Grootte 28x35 mm, excl.oog. ca. 15 gr. In goede staat.

Gouden Fries streekslot
Starting price 1.200 EUR

Groot gouden Fries slot gemaakt uit filigrain versierd met rozetten. Gemaakt voor een 5 rijig collier. de klem is versierd met graveerwerk. Gestempeld met de "kies". 10x6cm. ca 34 gram. In goede st...

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien
Result: 710 EUR

Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.

Jan F. van Deventer, Aan de Waal
Result: 900 EUR

Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.

Kristallen tassa op zilveren voet
Starting price 90 EUR

Kristallen tassa met geschulpte rand, waaier- en ruitslijpsel, geplaatst op een zilveren zeskantige voet, 833/000, met floraal decor. ø23x15,5cm. In goede staat.

Zilveren schaal op poten
Starting price 390 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal, 835/000 met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes. Grootte 20,5xø38cm., ca. 628 gram. In goede staat

Antiek 5 delig zilveren servies
Starting price 1.500 EUR

Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...

Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.

Lilian Luiten, Dames en heren figuur naakt
Starting price 1.000 EUR

Lilian Luiten. 1944 - 2012 Enschede. Dames en heren figuur naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 180 x 110 cm. In goede staat.

Zilveren choker met bloemen
Starting price 40 EUR

Zilveren choker, 800/000, met 7 bloemen verlopend in grootte gemaakt uit filigrain. lengte 46 cm, bloemen 14-24mm. In goede staat

Zilveren breidoppen broche en kruiken
Result: 25 EUR

Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat

2x Plated (vlees)schalen + saucieres
Result: 50 EUR

Twee plated (vlees)schalen met saucieres. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren hengselschaal
Starting price 225 EUR

Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat

R. Raveel, Figuur in interieur
Result: 400 EUR

R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.

Grote zilveren gesp
Starting price 80 EUR

Grote antieke zilveren gesp, gebogen model. MT.: onduidelijk Voorzien van keur voor oud en inlandse werken.13x6cm. ca 114 gram. In goede staat

7 Zilveren opdienvorken
Starting price 175 EUR

Zeven zilveren opdienvorken, 833/000, 2 biedermeier vorken en 5 vorken met een voorstelling. MT.: o.a. Hooijkaas, Schoonhoven, Niekerk, Schoonhoven, van Erp, Leeuwarden en Bijkamo, Steenwijk. 16-22cm....

A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Starting price 2.750 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn. Ring met rechthoekige bewerkte kop in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen robijn, ø4 mm. ø53 ca 4,0 gram. In goede staat

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Starting price 600 EUR

Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Starting price 3.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

2 Gouden hoedenspelden
Result: 200 EUR

Twee geelgouden kapspelden, 585/000, met geschulpte rand versierd met knoppen. ø 12 mm, ca 2,5 gram

Theebus/zilv. dop + antieke horloge sleutel
Result: 50 EUR

Twee maal antiek. Eén zeldzame zakhorlogesleutel met edelsteen met speld. 19e Eeuw of later. En één Delftse Fayence zes-kantige theebus met zilver bewerkt deksel, Hollands. Circa 1920. Afmeting: 6 - 1...

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje
Result: 60 EUR

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...

Tennisarmband met saffieren
Result: 300 EUR

Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat

Gouden bedel schoen met diamant
Result: 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kinderschoen met diamant. Schoen met witgouden bewerking voorzien va kleine diamanten. ca 2,4 gram.17x10mm. Nieuw

2 Odeurflacons met zilver
Starting price 70 EUR

Twee geslepen odeurflacons met zilveren dop, 925/000. Klein cilindervormig, uitlopend flacon met slijpsel, voorzien van zilveren dop met versiering en binnenstop. MT.: Henry Perkins & sons, London, jl...

Japanse spiegel
Starting price 110 EUR

Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.

Ring met barnsteen
Starting price 50 EUR

Ring, 333/000, met ovale barnsteen. 26x11mm. ø 57 . In goede staat.

Lot barnsteen
Result: 30 EUR

Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.

Zilveren kaarskandelaren
Starting price 2.500 EUR

Stel zilveren kaarsenkandelaren, 800/000, 5 lichts. Rijkelijk versierd met blad- en bloemmotieven op een ronde gecontourneerde voet. Lichten zijn met een gekrulde krul aan de kolom bevestigd. ø32x39cm...

Gouden armband
Starting price 40 EUR

Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw

Ring met barnsteen
Starting price 70 EUR

Ring met barnsteen, 333/000. Ring met een grote ovale barnsteen, 28x15 mm. ø 53.

Witgouden ring met diamanten
Result: 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57

Lot zilveren heren sieraden
Starting price 50 EUR

Lot zilveren herensieraden met een sleutelhanger, ronde koningsarmband, ring met turkoois en medaille hanger.

Jachttrofeeën, zilver 5x
Result: 75 EUR

Lot met zilveren jachttrofeeën, 2 zilveren ringen, een paar manchetknopen en een hanger, allen voorzien van tanden en eikebladeren. ca 42 gram. In goede staat

Gouden armband met bollen
Result: 360 EUR

Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.

Gouden strikbroche/hanger
Result: 400 EUR

Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...

4 Zilveren fotolijstjes
Starting price 100 EUR

Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat

3x Duitse vazen
Starting price 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...