This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren eierlepel, 1881
Starting price 80 EUR

Zilveren eierlepel, 833/000, met gecontourneerde steel met geslepen rand voorzien van biedermeier graveerwerk. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.:x:1882. ca 53 gram. 24 cm. In goede staat

Zilveren 3 lichts kandelaar
Starting price 300 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts op een ronde voet met vlakbewerking en 2 armen met krullen, rozetten en lichten versierd met cannelures. 28x14x24cm. Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Deuk in d...

Witgouden ring met zwart diamant
Starting price 2.000 EUR

Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...

Gouden ring diamant
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met 3 briljant geslepen zirconia's, 2x 0,09 en 1x0,45 crt P-H, geplaatst in een 4 poot chaton. ø 49

Witgouden hanger diamant
Starting price 80 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein achtkant geslepen diamant in een royale zetting. ca 3,5 gr 18,5x30mm Nieuw

Messing bewerkte kist
Result: 40 EUR

Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.

3x Duitse vazen
Starting price 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

22 Aanstekers
Starting price 60 EUR

Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...

4 Zilveren fotolijstjes
Starting price 100 EUR

Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat

Zilveren filigrain mandje
Starting price 100 EUR

Zilveren fifligrain mandje, vierkant model op vierkante voet voorzien van hengsel, door middel van ogen aan het mandje bevestigd. 10x10x14cm. ca 79 gram. In goede staat

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Starting price 125 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Goudweegschaal, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

4x Antiek houtwerk
Starting price 60 EUR

Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.

Lot zilveren oorknoppen en hangers
Result: 20 EUR

Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.

Zilveren armband met barnsteen
Result: 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 7 rechthoekige schakels bezet met rond geslepen barnstenen met verschillende tinten. Breedte 14 mm. lengte 18 cm. met clipsluiting

3x Japanse houtsnedes
Result: 120 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte compositie
Starting price 400 EUR

Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus portret
Result: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Starting price 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlen en floraal patroon. Voorzien van parelrand. MT.: Fa Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.: c:1962.ca 77 gram. 16x10x...

4 Afrikaanse maskers
Starting price 120 EUR

Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...

3x Chinese houten dekseldozen
Result: 60 EUR

Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinees Kamasutra boek
Starting price 60 EUR

Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, Spelende poezen
Starting price 350 EUR

J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren ronde schaal
Result: 150 EUR

Zilveren ronde schaal, 835/000, met geschulpte en gezaagde rand met florale motieven met vogels. ø22x6cm. ca 275 gram. Getekend: Begeer,v.kempen&vos. In goede staat

Gouden tricolorring met diamant
Starting price 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een band rood-, wit- en geelgoud. De witgouden band is voorzien van een bewerking en kleine achtkant geslepen diamantjes. Breedte ring 5,5 mm. ca 3,8 gram. ...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Result: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

20 Aanstekers
Starting price 60 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...

Sputnik weerstation 'Huger' 1960
Starting price 70 EUR

West Germany Sputnik weerstation. Huger, 1960. Messing met plexiglas. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Gouden streekbroche
Result: 180 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Barometer
Result: 150 EUR

Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G

Japanse ivoren figuren groep
Starting price 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Zilveren schaal op poten
Starting price 390 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal, 835/000 met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes. Grootte 20,5xø38cm., ca. 628 gram. In goede staat

Tennisarmband met saffieren
Result: 300 EUR

Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat

Gouden ring met robijn
Starting price 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn. Ring met rechthoekige bewerkte kop in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen robijn, ø4 mm. ø53 ca 4,0 gram. In goede staat

Pistool met achtkantige loop
Result: 90 EUR

Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers
Result: 40 EUR

Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...

Antiquarisch boek WO II
Starting price 25 EUR

Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Result: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Lot diversen WO II
Result: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...

Pistool, 18e-19e eeuw
Result: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje
Result: 60 EUR

Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...

Lot antiquarische boeken, 8x
Result: 425 EUR

Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....

Gouden bedel schoen met diamant
Result: 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kinderschoen met diamant. Schoen met witgouden bewerking voorzien va kleine diamanten. ca 2,4 gram.17x10mm. Nieuw

2 Odeurflacons met zilver
Starting price 70 EUR

Twee geslepen odeurflacons met zilveren dop, 925/000. Klein cilindervormig, uitlopend flacon met slijpsel, voorzien van zilveren dop met versiering en binnenstop. MT.: Henry Perkins & sons, London, jl...

Ring met barnsteen
Starting price 50 EUR

Ring, 333/000, met ovale barnsteen. 26x11mm. ø 57 . In goede staat.

Gouden armband
Starting price 40 EUR

Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw

Witgouden ring met diamanten
Result: 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57