Zilveren eierlepel, 833/000, met gecontourneerde steel met geslepen rand voorzien van biedermeier graveerwerk. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.:x:1882. ca 53 gram. 24 cm. In goede staat
Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts op een ronde voet met vlakbewerking en 2 armen met krullen, rozetten en lichten versierd met cannelures. 28x14x24cm. Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Deuk in d...
Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met 3 briljant geslepen zirconia's, 2x 0,09 en 1x0,45 crt P-H, geplaatst in een 4 poot chaton. ø 49
Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein achtkant geslepen diamant in een royale zetting. ca 3,5 gr 18,5x30mm Nieuw
Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat
Zilveren fifligrain mandje, vierkant model op vierkante voet voorzien van hengsel, door middel van ogen aan het mandje bevestigd. 10x10x14cm. ca 79 gram. In goede staat
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Lot zilveren oorknoppen en hangers met o.a. oorclips en diverse hangers met stenen. Totaal ca 25,5 gram.
Zilveren armband, 925/000, met 7 rechthoekige schakels bezet met rond geslepen barnstenen met verschillende tinten. Breedte 14 mm. lengte 18 cm. met clipsluiting
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlen en floraal patroon. Voorzien van parelrand. MT.: Fa Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.: c:1962.ca 77 gram. 16x10x...
Vier oude Afrikaanse houtgesneden maskers. Onder andere: Kongo, polychrome, Kuba Ngaady masker. Masker Nigeria, Yoruba-stam, Fetisch, hout/riet/jute. Dan-masker, Ivoorkust, stofomranding met baard. Gr...
Drie oude Chinese dekseldozen. 20e Eeuw. Twee dozen met parelmoer landschappen belijmd en één kopergeslagen doos met jade amulet. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Chinees Kamasutra boek met erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 12 x 3,5 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Zilveren ronde schaal, 835/000, met geschulpte en gezaagde rand met florale motieven met vogels. ø22x6cm. ca 275 gram. Getekend: Begeer,v.kempen&vos. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een band rood-, wit- en geelgoud. De witgouden band is voorzien van een bewerking en kleine achtkant geslepen diamantjes. Breedte ring 5,5 mm. ca 3,8 gram. ...
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...
West Germany Sputnik weerstation. Huger, 1960. Messing met plexiglas. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Sierlijke ovale zilveren schaal, 835/000 met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes. Grootte 20,5xø38cm., ca. 628 gram. In goede staat
Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met robijn. Ring met rechthoekige bewerkte kop in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen robijn, ø4 mm. ø53 ca 4,0 gram. In goede staat
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theezeef en pepermuntdoosje, rond theezeefje in een scharnierende houder, 800/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, ø 4 cm, deukje in bovenzijde, en een rond pepermuntdoosje, 835/000, met een me...
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kinderschoen met diamant. Schoen met witgouden bewerking voorzien va kleine diamanten. ca 2,4 gram.17x10mm. Nieuw
Twee geslepen odeurflacons met zilveren dop, 925/000. Klein cilindervormig, uitlopend flacon met slijpsel, voorzien van zilveren dop met versiering en binnenstop. MT.: Henry Perkins & sons, London, jl...
Ring, 333/000, met ovale barnsteen. 26x11mm. ø 57 . In goede staat.
Fijne geelgoud met witgouden armband, 585/000. Fijne schakelarmband met gele en witte plaatjes. ca 0,95 gr. Lengte 18,5 cm. Nieuw
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Witgouden dubbele rozetring met 18 briljant geslepen diamanten, 1 ontbreekt. Totaal ca 0,35 crt. ø rozet 12 mm. ca 4,0 gram. ø 57