This website uses cookies

37. Juliveiling 2018

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Lot zakhorloges 602
Lot zakhorloges
Starting price 15 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1406
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Starting price 15 EUR
Antiquarische boeken (14x) 2192
Antiquarische boeken (14x)
Starting price 15 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2494
3x Staande lampen, Modern.
Starting price 15 EUR
Lot metalen figuren 2497
Lot metalen figuren
Starting price 15 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6644
Tegeltableau, Stilleven
Starting price 15 EUR
Zilveren armband 428
Zilveren armband
Starting price 20 EUR
Zilveren collier met zirconia 486
Zilveren collier met zirconia
Starting price 20 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1339
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Starting price 20 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1399
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Starting price 20 EUR
Vergulde Parker pen 2275
Vergulde Parker pen
Starting price 20 EUR
Antieke strijkijzer 2392
Antieke strijkijzer
Starting price 20 EUR
3x Bierpullen 2438
3x Bierpullen
Starting price 20 EUR
Antieke bronzen brievenopener 2484
Antieke bronzen brievenopener
Starting price 20 EUR
Jugendstil schaal + dienblad 2514
Jugendstil schaal + dienblad
Starting price 20 EUR
3 Delen oud/antiek glas 5557
3 Delen oud/antiek glas
Starting price 20 EUR
4 x Chinees borden 6405
4 x Chinees borden
Starting price 20 EUR
Divers serviesgoed 6561
Divers serviesgoed
Starting price 20 EUR
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen 6585
2x Oude/antieke Chinese voorwerpen
Starting price 20 EUR
8x Oud Chinees porselein 6591
8x Oud Chinees porselein
Starting price 20 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6616
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Starting price 20 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6645
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Starting price 20 EUR
Aardewerk schaal+Yixing theepotje 6668
Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Starting price 20 EUR
Japans vaasje, 1910 6739
Japans vaasje, 1910
Starting price 20 EUR