Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.