Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke plated messing historisme wijndecanter. Circa 1880. Afmeting: 21 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse bronzen trekbel. Mogelijk scheepvaart of spoorweg. D.R.P. 40753. Circa 1910. Afmeting: 37 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse geëmailleerde vazen met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen plaquette met figuren decor. Afmeting: 14,5 x 0,4 cm ø. In goede staat.
Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee blauwe Japanse cloisonne vaasjes met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. En twee zwarte cloisonne vaasjes met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 cm. In ...
Zes maal antiek Chinees/Japans. Bestaande uit: Twee natuurstenen figuren, drie lakwerk dekseldoosjes van hoorn en één natuurstenen kunstobject, gelijmd. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal China. Eén wit metalen trekpot met bodemmerk. Eén wit metalen penning met boeddha en verso tekst. Gesigneerd. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese metalen adelaarskoppen met bodemmerken. Afmeting: 15 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Zeer grote messing kaarskandelaar in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote geeboniseerde Barok-stijl sierradenkist met hengsels en koperen knop. 20e Eeuw. Eén pootje mist. Afmeting: 25 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten dekseldoos met miniatuurportret. Dame op ivoor. Afmeting: 9 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige antieke likeurkelder van mahoniehout met bandintarsia. Circa 1800. Met drie kristallen karaffen en likeurglas. Eén karaf randschade. Verder in goede staat. Afmeting: 21 x 18,5 x 18,5 cm. In ...