19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.