Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.