Antiek notenhouten Jugendstil traporgel. Circa 1915. Reed organ. C.C. Bender Leiden-Amsterdam. Afmeting: 117 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 83 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse kast, mahoniehout met intarsia en messing capitellen. Circa 1830. Vier-deurs en lades met origineel messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 220 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.
Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1870. Afmeting: 156 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl dubbelgebogen secretaire met mooi binnenleven. Fineerschade zijkant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten secretaire met volle zuilen en messing beslag. Afmeting: 165 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met gebogen front, glas en spiegel. Met prachtige afneembare houtgestoken kroon. Circa 1860. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 105 x 50 cm. In redelijk/go...
Vroeg 19e eeuwse Empire chiffoniere met vergulde capitellen. Afmeting: 155 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damessecretaire met twee lades, hoge poten + lades in binnenleven met vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 92 x 44 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten wandtafel met gebogen front/poten en grijs marmeren blad. Afmeting: 76 x 79 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bonheur met vier deuren en lade. Twee-delig. Circa 1850. Lichte fineerschades. Afmeting: 178 x 100 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelhouten koloniale orgelgebogen Barok secretaire met snijwerk, klauwpoten en origineel beslag. Prachtig wortelhouten binnenleven. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 109 x 106 x 60 cm...
Antieke eikenhouten boekenmolen, draaibaar. Circa 1900. Afmeting: 120 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.
Antieke notenhouten Barok-stijl vitrinekast met kruispoten. Mooie kwaliteit. Zes-deurs + twee laden. Circa 1920. Afmeting: 188 x 44 x 190 cm. In goede staat.
Vier stuks Philippe Starck design stoelen van transparant polycarbonaat. Louis Ghost 2002. Gebruikt. Afmeting: 92 x 56 x 56 cm. In goede staat.
Grote Franse Barok-stijl commode met veel verguld brons. Marmer blad mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 136 x 60 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schommel-bakkersstoel met grote oren. Afmeting: 129 x 66 x 74 cm. In goede staat.
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten Gründerzeit buffet met volle Korintische zuilen en ranken. Circa 1880. Afmeting: 151 x 70 x 225 cm. In goede staat.
Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1880. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten speeltafel met snijwerk + blauwe stoffering. Circa 1880. Afmeting: 72 x 89 x 45 cm + 72 x. 89 x 90 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met onderling verbonden kruispoot met snijwerk. Afmeting: 66 x 71 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...
Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke mahoniehouten trumea met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.
Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.
Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.