Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...
Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...
Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.
Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten Gründerzeit buffet met volle Korintische zuilen en ranken. Circa 1880. Afmeting: 151 x 70 x 225 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.
Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote Franse Barok-stijl commode met veel verguld brons. Marmer blad mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 136 x 60 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schommel-bakkersstoel met grote oren. Afmeting: 129 x 66 x 74 cm. In goede staat.
Vier stuks Philippe Starck design stoelen van transparant polycarbonaat. Louis Ghost 2002. Gebruikt. Afmeting: 92 x 56 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelhouten koloniale orgelgebogen Barok secretaire met snijwerk, klauwpoten en origineel beslag. Prachtig wortelhouten binnenleven. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 109 x 106 x 60 cm...
Vroeg 19e eeuwse Empire chiffoniere met vergulde capitellen. Afmeting: 155 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse grote eikenhouten Twentse dekenkist met vier panelen. Afmeting: 174 x 90 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...
18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten spiegelcommode met volle Korintische zuilen en gemarmerd blad. Circa 1880. Afmeting: 190 x 123 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Barok-stijl vitrinekast met kruispoten. Mooie kwaliteit. Zes-deurs + twee laden. Circa 1920. Afmeting: 188 x 44 x 190 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen, draaibaar. Circa 1900. Afmeting: 120 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance vitrine opzetkast met schappen en cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 157 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten vitrinekast met messing beslag en klauwpoten. Pander? Kwaliteitsmeubel. Circa 1920. Afmeting: 120 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Hollandse Barok vier-laden commode met origineel beslag en sloten. Met dubbelgebogen klauwpoten en gecontourneerd blad. Circa 1800. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten klapbuffet met twee lades, opklapbare opstand, etages en messing beslag. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 97 x 100 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten 1815 dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 80 x 158 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten secretaire met volle zuilen en messing beslag. Afmeting: 165 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uitneembare linnenkast met mahonie schappen. Afmeting: 199 x 136 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vast eikenhouten Neo Gothische kast met ranken gestoken panelen en ijzeren beslag. Circa 1900. Afmeting: 170 x 150 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten historisme Sgabello stoel met vrouwenfiguren en Fratz. Rugleuning iets beschadigd bij bevestiging. Afmeting: 103 x 51 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse eikenhouten 30-er jaren vitrine opzetkast met glazen schappen en facet geslepen glas (ook zijkanten). Afmeting: 204 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegelbonheur. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 196 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 60 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil traporgel. Circa 1915. Reed organ. C.C. Bender Leiden-Amsterdam. Afmeting: 117 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur. Circa 1860. Zwart gepolitoerd. Sierdelen los er bij. Afmeting: 210 x 110 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.
Eikenhouten historisme schrijfbureau met lades en deuren. Historisme, circa 1880. Afmeting: 76 x 144 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Louis Seize spiegels. Circa 1800. Eén maal klein langwerpig, met originele vergulding. Eén maal groot met Duitse handgeschilderde adelijke wapen decors, met originele vergulding....
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Oosterse kampferkist met rondom prachtig snijwerk figuren in landschap. Afmeting: 66 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken twee-deurs kast met zeven lades achter de deuren en klauwpoten. Rondom houtgestoken met landschappen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 131 x 66 x 52 cm. In goede staat.
Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III eethoek met zes stoelen. Circa 1860. Tafel met gecontourneerd blad. Stoelen met goede groene velours stoffering. Afmeting: 98 x 45 x 45 cm en 77 x 106 x 145 cm. In goede...
Zeven stuks 19e eeuwse mahoniehouten Empire-stijl stoelen met koperband-intarsia en goede velours stoffering. Kleine fineerschade etc. Afmeting: 93 x 58 x 60 cm en 90 x 40 x 55 cm. In redelijk/goede s...
Vier antieke Bugholz café stoelen. Fishel Wien. Circa 1890. Afmeting: 110 x 50 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
Antiek Engels eikenhouten speeltafel met leer op blad en velours op speelgedeelte. Circa 1900. Afmeting: 72 x 76 x 46 cm en 72 x 76 x 92 cm. In goede staat.
Zes Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 93 x 40 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 51 x 77 x 24 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten opstapkastjes voor bibliotheek. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 47 x 44 cm. in goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten ovale Louis Seize schrijftafel met grote lade, bandintarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 107 x 72 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Afmeting: 165 x 111 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damessecretaire met twee lades, hoge poten + lades in binnenleven met vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 92 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Oosterse houtgestoken kist met figuren decors, olifanten. Delen los bij. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 37 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met onderling verbonden kruispoot met snijwerk. Afmeting: 66 x 71 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met twee lades op zijkanten en gebogen poten. Afmeting: 69 x 52 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten wandtafel met gebogen front/poten en grijs marmeren blad. Afmeting: 76 x 79 x 50 cm. In goede staat.