Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten vitrine-boekenkast. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 220 x 48 cm. In zéér goede staat.
Antieke 19e eeuwse goudkleurige spiegel met phenixen en leeuwenkop. Afmeting: 135 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe één-deurs vitrinekast met twee lades. Circa 1870. Lichte fineerschade. Afmeting: 187 x 94 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse antieke mahoniehouten penantkast. Circa 1870. Afmeting: 100 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.
Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Krimpnaden blad, lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 102 x 55 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
Vier aparte 19e eeuwse Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met lederen bekleding. Afmeting: 87 x 56 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten side-table met twee lades en antiek messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 76 x 53 x 107 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke vurenhouten spinde met schappen in originele beschildering. Circa 1820. Afmeting: 108 x 91 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.
Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse voltaire in Louis Quinze-stijl met snijwerk en op messing wieltjes. Circa 1860. Originele bekleding, beschadigd. Afmeting: 104 x 70 x 63 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten speeltafel met leer op blad en velours op speelgedeelte. Circa 1900. Afmeting: 72 x 76 x 46 cm en 72 x 76 x 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...
Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.