Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...
Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...
Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.
Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...
18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws Chinees Familie Rose porseleinen rijstkommen met bodemmerk, en optocht decor met figuren. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille Familie Rose decors. Octagonaal en gecontourneerd. Twee landschappen borden, gaaf. Eén floraal, chip rand. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In go...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen dekselvaas. Gemerkt met paddenstoel bodemmerk. Acht coulissen met florale en figuren in landschap decors + goud decor. Met wolkachtige blauwe glazuu...
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden. Gecontourneerd, met goud en florale decors. Eén bord grote chip. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/go...
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schalen met rondom figuren decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 26 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met bloempot decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decors en gecontourneerde omranding. Alle drie haarlijn + chips. Afmeting: 4 x 22,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Louis Seize-stijl porseleinen pronkvazen, handbeschilderd en met bronzen monturen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...
Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...
Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, Kanton met figuren, goud en florale decors. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.