Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.
Gouden 10 Gulden munt 1875, Willem III, munt is gedeukt en heeft diverse gebruikerssporen.
Muntenalbum met ca. 45 munten (voornamelijk Nederland) waaronder 5 munten van 1/2 gulden (1921,1922,1928,1929,1930), 9 munten van 25 cent (1897, 1905, 1928, 1939,1940,1941(2x),1943,1944), 18 munten va...
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Lot diverse munten. Uit diverse landen en diverse jaartallen. Circa 22 stuks. Gewicht: circa 200 gr.
Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Lot diverse munten. Wereld + penningen. Afmeting: 7 x 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Lotje zilveren munten. Bestaande uit: Eén maal 2½ gulden 1959, één gulden uit 1931, zes ½ guldens (o.a.: 1905 als broche, 1863, 1921, 1928 en twee maal 1929). En één munt 0,25 cent België 1944.
Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.
Interessant groot kavel met ca. 160 waardepapieren waaronder: 2 x Koninklijke Nederlandsche Maatschappij tot Expoitatie van Petroleumbronnen in Nederlandsche- Indie( Royal Dutch) Warrant v.1937-1943, ...
Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Vijf maal divers kampgeld. 100 cent Westerbork, 10 cent Westerbork, 2x zilver bonnen à 1 gulden, en tien kronen 1943.
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Hollandse zilveren afslag van een duit. 1748.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Zilveren scheeps-schelling uit 1780 met afbeelding van een boot.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Lotje van vier biljetten kampgeld. Bestaande uit: Eine Mark 1917, Ein Pfennig 1916, 50 Pfennig en 5-Mark 1916.
Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...