Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse school. IJmuiden kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
Nicolaas Sijvert Bastert. 1854 - 1939. Tolhuisje bij de Vecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 48 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
H. Ambrosius. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
K. Aalbers of Volkers. Circa 1920. Bloemenmarkt Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1900. Twee trekpaarden met ruiter op scheepskade in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1953. 1881 - 1970. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Rob de Haan? Circa 1980. Hollands strandgezicht Scheveningen, met boten op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Najaar bij Geldermalsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Pot met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Pastoor met engel. Gerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 107 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Houtvester met paardenspan aan het werk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.
Alex Marcette. 1853 - 1929. Vissersboot met visser op strand. Gouache op papier. Afmeting: 68 x 48 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.