This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee 1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

Result:

2.750 EUR

Sold
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park 1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

Result:

2.500 EUR

Sold
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1056
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Result:

1.100 EUR

Sold
Jan F. van Deventer, Aan de Waal 1066
Jan F. van Deventer, Aan de Waal

Result:

900 EUR

Sold
H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond 1048
H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond

Result:

750 EUR

Sold
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc. 1109
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.

Result:

750 EUR

Sold
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien 1071
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien

Result:

710 EUR

Sold
Jan Holtrop, Beek met knotwilg 1005
Jan Holtrop, Beek met knotwilg

Result:

600 EUR

Sold
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1133
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Result:

600 EUR

Sold
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1135
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Result:

600 EUR

Sold
Ongesigneerd, Lachend paard 1173
Ongesigneerd, Lachend paard

Result:

600 EUR

Sold
A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan 1027
A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan

Result:

550 EUR

Sold
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede 1046
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede

Result:

500 EUR

Sold
Evert Moll, Vaas met bloemen 1104
Evert Moll, Vaas met bloemen

Result:

500 EUR

Sold
Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Result:

475 EUR

Sold
Paul Permeke, Zeegezicht met branding 1021
Paul Permeke, Zeegezicht met branding

Result:

475 EUR

Sold
A. van Gilst. Rotterdamse haven 1136
A. van Gilst. Rotterdamse haven

Result:

475 EUR

Sold
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld 1022
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld

Result:

450 EUR

Sold
Paul Citroen, Collage kubistisch 1076
Paul Citroen, Collage kubistisch

Result:

450 EUR

Sold
Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

Result:

450 EUR

Sold
D. Schüter ? Kind in stal bij koe 1129
D. Schüter ? Kind in stal bij koe

Result:

450 EUR

Sold
R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

Result:

400 EUR

Sold
J. van Delden,  Rotterdams' havengezicht 1081
J. van Delden, Rotterdams' havengezicht

Result:

380 EUR

Sold
Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw 1337
Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw

Result:

375 EUR

Sold
Bruno Blätter, Interieur met dames 1152
Bruno Blätter, Interieur met dames

Result:

360 EUR

Sold
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien 1034
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien

Result:

350 EUR

Sold
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade 1127
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade

Result:

325 EUR

Sold
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1168
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Result:

325 EUR

Sold
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling 1156
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling

Result:

320 EUR

Sold
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief 1043
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief

Result:

300 EUR

Sold
K. Schnitzler, Damesportret 1151
K. Schnitzler, Damesportret

Result:

275 EUR

Sold
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Result:

275 EUR

Sold
F. van Eerten, Havengezicht Curacao 1207
F. van Eerten, Havengezicht Curacao

Result:

275 EUR

Sold
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1313
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen

Result:

275 EUR

Sold
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar 1181
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar

Result:

260 EUR

Sold
Ongesigneerd, Paard op strand 1112
Ongesigneerd, Paard op strand

Result:

250 EUR

Sold
Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

Result:

250 EUR

Sold
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Result:

250 EUR

Sold
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

Result:

250 EUR

Sold
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

Result:

240 EUR

Sold
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

Result:

235 EUR

Sold
Antieke Franse gravure, Zeeslag 1132
Antieke Franse gravure, Zeeslag

Result:

225 EUR

Sold
2x Japanse houtsnedes 1139
2x Japanse houtsnedes

Result:

225 EUR

Sold
C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Result:

210 EUR

Sold
A.J. Zwart, Pot met bloem 1033
A.J. Zwart, Pot met bloem

Result:

200 EUR

Sold
Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp 1078
Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp

Result:

200 EUR

Sold
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht 1124
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht

Result:

200 EUR

Sold
A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand 1166
A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand

Result:

190 EUR

Sold
Ongesigneerd, Portret 1239
Ongesigneerd, Portret

Result:

190 EUR

Sold
Monogram, Oud Hollands zeegezicht 1329
Monogram, Oud Hollands zeegezicht

Result:

190 EUR

Sold
Ongesigneerd, Italiaans landschap 1087
Ongesigneerd, Italiaans landschap

Result:

175 EUR

Sold
Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret 1157
Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret

Result:

170 EUR

Sold
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas 1457
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas

Result:

170 EUR

Sold
K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier 1103
K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier

Result:

160 EUR

Sold
F. Dubois, Parijs stadsgezicht 1194
F. Dubois, Parijs stadsgezicht

Result:

160 EUR

Sold
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1203
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand

Result:

160 EUR

Sold
Josef Israëls, Spelende kinderen 1227
Josef Israëls, Spelende kinderen

Result:

160 EUR

Sold
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg 1255
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg

Result:

160 EUR

Sold
A. Heyboer, Twee topless dames op strand 1297
A. Heyboer, Twee topless dames op strand

Result:

160 EUR

Sold
R. Coulon, Barques du peche fecamp 1425
R. Coulon, Barques du peche fecamp

Result:

160 EUR

Sold
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis 1060
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis

Result:

150 EUR

Sold
A. Heyboer, Spetterkip 1079
A. Heyboer, Spetterkip

Result:

150 EUR

Sold
A. Heyboer, Spetterkip 1080
A. Heyboer, Spetterkip

Result:

150 EUR

Sold
H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen 1101
H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen

Result:

150 EUR

Sold
K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam 1110
K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam

Result:

150 EUR

Sold
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond 1187
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond

Result:

150 EUR

Sold
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

Result:

150 EUR

Sold
Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen 1047
Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen

Result:

140 EUR

Sold
Antieke landkaart Groningen 1212
Antieke landkaart Groningen

Result:

140 EUR

Sold
5x 18e Eeuwse gravures 1319
5x 18e Eeuwse gravures

Result:

140 EUR

Sold
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim 1331
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim

Result:

140 EUR

Sold
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur 1117
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur

Result:

130 EUR

Sold
3x Japanse houtsnedes 1142
3x Japanse houtsnedes

Result:

130 EUR

Sold
F. van der Glas, Stilleven met bloemen 1231
F. van der Glas, Stilleven met bloemen

Result:

130 EUR

Sold
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst 1090
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst

Result:

125 EUR

Sold
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

Result:

125 EUR

Sold
3x Japanse houtsnedes 1138
3x Japanse houtsnedes

Result:

120 EUR

Sold
3x Japanse houtsnedes 1140
3x Japanse houtsnedes

Result:

120 EUR

Sold
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien 1259
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien

Result:

120 EUR

Sold
Ongesigneerd, Jezus portret 1111
Ongesigneerd, Jezus portret

Result:

110 EUR

Sold
Piet van der Hem, Spaanse figuren 1128
Piet van der Hem, Spaanse figuren

Result:

110 EUR

Sold
Russische school, Refused desires 1176
Russische school, Refused desires

Result:

110 EUR

Sold
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht 1208
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht

Result:

110 EUR

Sold
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof 1275
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof

Result:

110 EUR

Sold
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten 1365
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten

Result:

110 EUR

Sold
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1436
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht

Result:

110 EUR

Sold
Ongesigneerd, Abstract 1049
Ongesigneerd, Abstract

Result:

100 EUR

Sold
Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre 1070
Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre

Result:

100 EUR

Sold
Wilfred, Abstracte compositie 1085
Wilfred, Abstracte compositie

Result:

100 EUR

Sold
Wilfred, Abstracte compositie 1086
Wilfred, Abstracte compositie

Result:

100 EUR

Sold
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1248
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee

Result:

100 EUR

Sold
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren 1256
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal 1257
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal

Result:

100 EUR

Sold
Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen 1321
Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen

Result:

100 EUR

Sold
5x Antieke gravures 1426
5x Antieke gravures

Result:

100 EUR

Sold
Ikoon, Maria met kind 1433
Ikoon, Maria met kind

Result:

100 EUR