Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.