Sven Lindhart. 1898 - 1989. Grote terracotta baby. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Amor op marmeren basement. Circa 1900. Gesigneerd Nick en gietstempel S + W. Mogelijk Ludwig Nick. 1873 - 1936. Duitsland. Afmeting: 42,5 cm. In goede staat.
Antiek plated figuur door H. Moreau. 1832 - 1927. Liefdespaar onder palmblad. Compositie metaal op zwart houten basement. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd terracotta figuur. V.D.K. Sechyne ? Circa 1890. Herdersjongen met geiten. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek aardewerk beeld op marmeren sokkel. Bodemvondst ? Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken krijger met restvergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Donker gepatineerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke terracotta sculptuur. Man met stier. Bronskleurige polychromie. Circa 1900. Staart gerestaureerd. Monogram E.J.M. Afmeting: 34 x 60 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur met onduidelijk blindmerk. Amphora Austria. Voet vrouw gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goede staat.
Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuws notenhouten houtgestoken heilige figuur. Eén vinger gelijmd. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen verguld figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Bronzen hoofdje. Gemonteerd op houten plank. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jongen met zwaard. Circa 1915. Door G. Jaeger. Ernst Gustav Jaeger. 1880 - 1954. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Groot Art Deco bronskleurig gepatineerd gipsen beeld. Vrouw met twee windhonden. Gesigneerd M. Toskane. Minimale chips. Afmeting: 41 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Leeuwin met prooi. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moderne vrouw zwanger. Gesigneerd door O. Gutfreund. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Oud Chinees gietijzeren figuur met brons kleurige patina. Wijsheer te paard. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen lachende boeddha's. Eén bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Vier bronzen dieren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herdershonden, Chinees bodemmerk. Twee katten. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Titel: Rust. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke David. Circa 1900. Van compositie metaal. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Mannelijk + vrouwelijk. 21e Eeuw. Groene patina. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen plaquette. Japanner? Monogram G.V. Circa 1920. Afmeting: 30 x 24 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Man met vuist. Circa 1930. In vuist mist iets. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.