Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk in het midden bezet met een ovale camee. 30x37mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Zilveren miniatuur en rammelaar, 835/000, een miniatuur van een vrouw met juk met emmers en een rammelaar in de vorm van een bloemkelk, zonder bijtring. totaal ca 37 gram.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.