Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.
Geelgouden pennenarmband, 585/000, met bewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20,5 cm. ca 12,8 gram. In goede staat
Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee reiswekkers en een zakhorloge. Twee mechanische reiswekkers met rechthoekige leren beschermkast, Stowa en LACO, en een witmetalen zakhorloge met bewerkte plaat, Illinios, en gegraveerde achterpla...
Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Een paar antieke lederen rijlaarzen en lederen medicijnbal. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Drie geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan 2 voorzien van gravure. Breedte 3-5mm. totaal ca 9,0 gram.
Collectie van Franklin Mint met zilveren miniatuur plaquettes van de 100 beroemdste auto's. In cassette met bijbehorend boekwerk. Grootte 10x16mm. 1975. In zeer goede staat.
Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Twee kristallen delen met zilveren deksel, 925/000. Een kristallen potje met slijpwerk, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor en monogram. MT.: Matthew Boulton, Birmingham jl.: a: 1900 en...
Grote witgouden hanger, 585/000, met diamant. Ovale open hanger, in het midden bezet met een achtkant geslepen diamant in royale zetkast. ca 4,3 gram. 20x33mm. In goede staat
Lot met diverse gouden stukjes, o.a. oorknoppen, een horlogekast. Diverse gehaltes. Goud ca 5 gram.
Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat
Massieve zilveren broodmand, 800/000, opengewerkt met draadspijlen met een opgesoldeerde rand versierd met acantusbladeren, geplaatst op een ovale voet met filetrand. MT.: A.Cesa. S.C. Alessandria, na...
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 125 x 230 cm. In goede staat.
Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Antiek enkelloops pistool met klapbare loop en parelmoeren heft/handgreep. Spanveer defect. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...
Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...
Twee zilveren lepels en een taartschep, 800/000 en 833/000. Twee grote zilveren lepels, model spatel, 26 cm, en een gecontourneerde taartschep met een steel met waaiermodel. MT.: onduidelijk, jl.:O:19...
Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, Haags lofje, met tafellepel, dessertlepel, tafelvork, MT.: H.E. Oving, Bz, jl.: ZBC, 1909-1912, vleesvork en een botermes, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:N;19...
Zilveren dekseldoos, 925/000, en bestek met zilveren heften, 800/000. Rechtehoekige doos met scharnierend deksel en houten interieur, voorzien van deels weggesleten gravure aan de bovenzijde. MT.: Ond...
Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...
Lot met 3 ringen, een gouden ring, 585/000, met briljant geslepen diamanten, 4 stenen missen en een breukje in de kast, en 2 zilveren ringen, één met een camee met carneool en één solitairring met een...
Geelgouden ring, 585/000, met maansteen en smaragd. Ring met grote ruitvormige kop bezet met 9 cabouchon geslepen maanstenen, ø 3,5mm, en voorzien van 4 rond gefacetteerde smaragden, ø 1,9 mm. ø 56 ca...
Armband met honing agaat kralen, gefacetteerd, ø 4mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met S vormig applique. Lengte 18,5cm. In goede staat
Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met een vierkante kast en en fijne flexibele klemband met 2 scharnieren. Wijzerplaat is aangetast. Werkend, breedte 14 mm. brutogewicht 13 gram. Band wat gedeukt.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.