This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren vaasje
Starting price 60 EUR

Zilveren vaasje, 800/000, balustervormig model met knerrenrand geplaatst op een ronde voet met parelrand. ø5x13cm. ca 80 gram. MT.: Greggio Rino, Selvazza. In goede staat

Betsie Assink, Kubistisch
Result: 160 EUR

Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.

Bicolour broche met parel
Starting price 70 EUR

Bicolour broche, 333/000, een rond model met een hoekige uitgewerkt geel gedeelte en een witte krul in het midden voorzien van een cultive parel, ø 4,8mm, ø broche 34 mm. ca 3,9 gram. In goede staat

2x Dozen tuin-ornamenten
Result: 60 EUR

Twee dozen betonnen tuin-ornamenten in Louis Seize-stijl. Afmeting: 80 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

R. Banet, Figurenvoorstelling
Result: 50 EUR

Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 1881
Result: 80 EUR

Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.

Eiken Davenport, 19e eeuw
Starting price 400 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Bosgezicht met beek
Result: 80 EUR

L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Chesterfield bank, 2-zits
Result: 275 EUR

Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Emaille Heilig kruis
Starting price 40 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Set zilver, collier/broche/ring/munt
Starting price 40 EUR

Set zilveren sieraden met een broche uit filigrain, een ring met jade en goudsteen, een munt en hanger en een collier met carneool. In redelijke staat

Gravure, Brand stadhuis Amsterdam
Result: 55 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Grote kerkkandelaar, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

2x Antieke karaffen
Result: 170 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse geetste karaffen met landgoed, wild decor en monogrammen. Afmeting: 30 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Antieke kristalglazen vazen
Result: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Collier van parels
Starting price 75 EUR

Collier gemaakt uit roze zoetwaterparels, ronde en langwerpige parels, met zilveren sierogen. Met karabijnsluiting. Lengte 47 cm.

Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Result: 40 EUR

Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen versieringen
Result: 65 EUR

Twee oude bronzen Venetiaanse gondeliers versieringen in paardenvorm. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee dames op strand
Result: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1820
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kistje met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Starting price 60 EUR

Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse speren
Result: 25 EUR

Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.