Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.
Drie-delig Duits antiek plated messing historisme bureau-inktstel met figuren, putti etc. Circa 1880. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en lade. Afmeting: 50 x 31 x 32 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese 1/4 viool, net neksteun en strijkstok, compleet in etui. In goede staat
Twee identieke geelgouden rijringen, 585/000, met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 crt. ø 53 totaal ca 3 gram.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...
Zilveren breischede, 833/000, groot model met diverse bewerkingen met o.a. getorste en ruitvormige randen. 19 cm. ca 31 gram. Deukje in verder in goede staat
Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.