Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Drie herenhorloges, diverse modellen met o.a. zirconia's. In goede staat.
Set Flora Danica sieraden, zilver verguld, 925/000, bestaande uit een hanger en armband met organisch decor. grootte hanger 22x32mm, inclusief oog. En scharnierende armband met clipsluiting voorzien ...
Bijzonder zilveren suikertafel, 833/000, op 1 poot met 3 gekrulde voetjes. Met kantelbaar blad versierd met floraal decor. MT.: T.Reekers, Morkum, jl.:W:1881. 13x11x9cm. ca 142 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met benen camee. ruitvormige hanger met afgeronde hoeken, versierd met filigrain. In het midden voorzien van een ovaal gesneden camee uit been. 30x45mm, inclusief oog. ca 8...
Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerk verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ø...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig model met filigrain en knoppen, enkelen ontbreken. Voorzien van baardje. lengte 42 mm. ca 1,8 gra. In redelijk goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.