Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Twee zilveren gelegenheidslepels, één lepel, 925/000, met een dubbel open getorste steel met dolfijnen bekroond met een ruiter te paard, Importeursteken: Aubert, Lancelle juweliers, 's Gravenhage, jl....
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Drie colliers met koraal, een collier met witte koraal, 45 cm, een lang bloedkoralencollier, om en om met kleine en grotere kraaltjes, ca 85 cm en een collier van takjes bloedkoralen, 39 cm.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorschroeven, 585/000, met blauwe zoetwaterparel, ø 6 mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Collier van granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met gefacetteerde granaten, verlopend in grootte, 6-13 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting. Lengte 50 cm. voorzien va...
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, beiden met rose randen en bewerking op de achterzijde. ø47 mm.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise. Iets craquele in wijzerplaat. Met spillegang uurwerk en vouwslinger. Mogelijk maandloper. Afmeting: 40 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang en gave emaille wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Harpslingertje. Afmeting: 48 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Kienzle. Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 cm ø. In goede staat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines Grand Prix Paris 1900, met metalen stofdeksel. Voorzien van monogram gravure op de achterplaat en gravure aan de binnenzijde van de deksel. werkend. Wat craquele o...
Lot met 12 diverse mechanische horloges, o.a. Union, Prisma, Pontiac, Buren, Junghans en Forsta.
18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, met V-vorm en versierd met bladeren en een ovaal cabouchon geslepen turkoois in een geschulpte zetrand. MT.: Kenneth Begay, USA. 60x45 mm. ca 17,15 gram.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat