Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. Voorzien van nette restauratie In goede staat
Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met parel en blauwe stenen. Ring met een rozet met blaadjes bezet met blauwe stenen en een cultive parel. ø 15 mm. ca 3,1 gram. ø 51. In goede staat
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Franse Louis Seize mahoniehouten roldeur penantkast met verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 93 x 103 x 30 cm. In goede staat.
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zakje met diverse edelstenen met diverse slijpvormen met o.a. robijn, opaal, amethist, granaat en smaragd. Totaal ca 100 ct.
Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Zilveren Empire 835/000 pepermuntdoosje. Zonder scharnier, met onder en boven parelrand. Keurtekens koninkrijk Holland (Napoleon). MT.: Cornelis van Hoek - Amsterdam. Anno 1809. Afmeting: ø 5 cm. Gewi...
Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.
Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.