This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3-Delig Frans olie/azijn stel
Starting price 40 EUR

Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Gouden ring met carneool
Starting price 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Starting price 30 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren loddereindoosje, 1876
Starting price 90 EUR

Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...

Loddereinfles met gouden dop
Starting price 130 EUR

Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1863
Starting price 160 EUR

Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. Voorzien van nette restauratie In goede staat

3x Antiek keramiek
Starting price 50 EUR

Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met malachiet
Result: 30 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met malachiet. Brisures met peervormige hanger met halve cirkels uit malachiet en een goldplated bewerking. Lengte 45 mm. In goede staat

Hollandse porseleinkast, 1770
Starting price 1.100 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren ring met parel
Result: 20 EUR

Zilveren ring, 835/000, met parel en blauwe stenen. Ring met een rozet met blaadjes bezet met blauwe stenen en een cultive parel. ø 15 mm. ca 3,1 gram. ø 51. In goede staat

Kabinet mahonie, 1850
Starting price 400 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.

3x Antiek Majolica Jugendstil, 1915
Starting price 60 EUR

Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...

Gouden ring met 4 diamanten
Starting price 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat

Zilveren klontentang, 1836
Starting price 35 EUR

Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.

Frans roldeur penant kastje, 1800
Result: 120 EUR

Franse Louis Seize mahoniehouten roldeur penantkast met verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 93 x 103 x 30 cm. In goede staat.

Loddereinfles met zilver
Starting price 50 EUR

Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Lot diverse edelstenen
Result: 50 EUR

Zakje met diverse edelstenen met diverse slijpvormen met o.a. robijn, opaal, amethist, granaat en smaragd. Totaal ca 100 ct.

5x Antieke Chinese Cargo schalen
Result: 200 EUR

Vijf maal antiek Chinees Cargo porselein. 17e - 18e Eeuw. Vier schalen en grote celadon kom met reliëf. Eén schaal heeft haarlijnen. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1809
Starting price 90 EUR

Zilveren Empire 835/000 pepermuntdoosje. Zonder scharnier, met onder en boven parelrand. Keurtekens koninkrijk Holland (Napoleon). MT.: Cornelis van Hoek - Amsterdam. Anno 1809. Afmeting: ø 5 cm. Gewi...

3x Imari schotels
Result: 60 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot armbanden
Starting price 50 EUR

Lot met vier zilveren armbanden en een zilveren horloge, diverse gehaltes. Horloge mist kroon en glas. Totaal ca 55 gram.

2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Starting price 40 EUR

Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.