This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren kinderlepel, 1917
Starting price 20 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. Jaarletter H, 1917. Lengte: 15,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat.

Zilveren klontentang, 1960
Starting price 20 EUR

Zilveren 835/000 klontentang met fraaie klauwpoten. Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen. Circa 1960. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 12 gr. In goede staat.

Zilveren vorkje+naaipriem
Starting price 20 EUR

Zilveren 830/000 vorkje met fraai opengewerkte steel en zilveren naaipriem met fraaie bloem op steel. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.

Zilveren suikerschep, 1890
Starting price 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.

Lot Plated
Starting price 20 EUR

Lot plated bestaande uit een taartschep, 5 koffielepels, roomlepel en vork met bloemensteel, en een lepeldoos met 10 lepels, In redelijk goede staat.

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Starting price 15 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Starting price 15 EUR

Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Starting price 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Starting price 15 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Starting price 10 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling